Jednoducho spravujte všetky svoje prevádzky a sklady. Šetrite čas a peniaze!

Sťahujte na mesiac zdarma

Systém vhodný pre malých a stredných podnikateľov, ale aj pre veľké spoločnosti. Všetko čo potrebujete za najnižšiu cenu na trhu 50€ v rámci limitovanej akcie "všetko za 50€".

Cenník

Ceny sú uvádzané bez DPH.

Cenník licencií pre moduly v edícií Start

Modul / Edícia

Licencia Ročná aktualizácia Jednorázová aktualizácia
Fakturácia zdarma zdarma zdarma
Sklady zdarma zdarma zdarma
Pokladňa zdarma zdarma zdarma
Všetky funkcie ako vo verzii Premium
Vhodný aj pre naštartovanie podnikania
Bez nutnosti upgradu na vyššiu verziu
Možnosť využitia na komerčné účely
Možnosť vystaviť maximálne 100 dokladov
Sťahujte úplne zdarma

Ak začínate práve podnikať alebo hľadáte ekonomický softvér vhodný pre naštartovanie Vášho podnikania, veríme, že moduly ekonomického systému element edície Start sú pre Vás tá správna voľba. Táto edícia je určená špeciálne pre podporu a rozvoj Vášho podnikania od jeho úplného začiatku a je k dispozícii celkom zdarma vrátane aktualizácií.

Všetky moduly edície Start ekonomického systému element sú dostupné v plnej funkcionalite okrem možnosti pripojenia sa na databázu prostredníctvom počítačovej siete alebo Internetu a preto sú moduly tejto edície vhodné aj v prípade, ak si chcete odskúšať plnú funkcionalitu nášho ekonomického systému bez obmedzení, ktoré so sebou prináša neregistrovaná verzia.

Všetky moduly edície Start sú dostupné úplne zdarma.

Táto edícia je úplne zdarma a žiadnym spôsobom Vás nezaväzuje k nutnosti upgradu na vyššiu edíciu. Pokiaľ Vám postačujú limity pre vystavené doklady, ktoré táto licencia zahrňuje, môžete náš ekonomický systém využívať aj na komerčné účely pre vedenie Vášho podnikania.