Jednoducho spravujte všetky svoje prevádzky a sklady. Šetrite čas a peniaze!

Sťahujte na mesiac zdarma

Systém vhodný pre malých a stredných podnikateľov, ale aj pre veľké spoločnosti. Všetko čo potrebujete za najnižšiu cenu na trhu 50€ v rámci limitovanej akcie "všetko za 50€".

Na stiahnutie

Inštalačný súbor stiahnutý z tejto stránky môžete použiť na odskúšanie funkcionality nášho ekonomického systému element. Po zakúpení licencie Vám budú aktivované jednotlivé moduly a Vy nebudete musieť nič doinštalovávať. Pridelíme Vám licenciu, ktorú si na počítačoch, kde chcete element používať zadáte a aktivujete. Všetky funkcie Vám budú pre danú edíciu a modul sprístupnené automaticky.

Výber modulov a edície prebieha až po nainštalovaní priamo z prostredia programu.

Edícia Start je zdarma a edíciu Standard spolu s Premium poskytujeme na jeden mesiac taktiež zdarma. V prípade, že si vyberiete niektorú z platených edícií a Vaše kontaktné údaje budú vyplnené korektne, tak Vás budeme kontaktovať s otázkou či si želáte náš systém zakúpiť. V opačnom prípade sa po vypršaní testovacieho obdobia program zablokuje.

element

Jednoduchý inštalačný súbor, ktorý obsahuje všetky potrebné moduly vrátane MS SQL databázy. Po jeho nainštalovaní sa Vás program opýta, či si prajete nainštalovať databázu na Váš počítač, odporúčame zvoliť možnosť "áno". Pre inštáláciu je potrebné internetové pripojenie.
  Ovládače pre fiškálnu registračnú pokladnicu od spoločnosti ELCOM s.r.o. Pre funkčnosť modulu ERP je potrebné, aby ste si nainštalovali ovládače fiškálnej registračnej pokladnice, ktoré nájdete na priloženom CD pri zakúpenej pokladnici alebo si ich môžete stiahnuť na stránke spoločnosti ELCOM s.r.o. .
Potrebné je stiahnuť tento súbor: Ovládače USB portu pokladnice pre operačný systém Windows XP/2003 Server/Vista/7.
Pri inštalácii sa prosím riaďte priloženými pokynmi.
  Návod k programu ELEMENT Stiahnite si stručný návod k programu ELEMENT vo forme PDF súboru.
  Licenčné podmienky Inštaláciou programu potvrdzujete a súhlasíte s licenčnými podmienkami .

Systémové a hardvérové požiadavky

  • Operačný systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
  • Pamäť: 100 MB voľnej pamäte RAM
  • Pevný disk: 500 MB voľného miesta na pevnom disku (+ veľkosť databázy a záloh)
  • Rozlíšenie: Program funguje korektne aj pri menších rozlíšeniach (napríklad na netbookoch s rozlíšením 1024x600). Optimálne minimálne rozlíšenie pre prácu s programom je 1280x800.